Bardo dobry występ Naszych siatkarek
Dodane przez admin dnia 11. grudzień 2013 06:16:02

Siatkarki reprezentujące Naszą szkołę w Mistrzostwach powiatu szkół ponadgimnazjalnych po bardzo dobrej grze zająły V miejsce.


Treść rozszerzona

    Siatkarki reprezentujące Naszą szkołę w Mistrzostwach powiatu szkół ponadgimnazjalnych po bardzo dobrej grze zająły V miejsce.

Dnia 4 grudnia 2013r. na obiektach I i II LO odbyły się Mistrzostwa powiatu w siatkówce dziewcząt. W zawodach wzięło udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy, których zwycięzcy awansowali do finału.

Reprezentacja naszej Szkoły pierwszy mecz rozegrała z drużyną Zespołu Szkół nr 3 (Chemik) i nieoczekiwanie odniosła zwycięstwo 2 : 0 (15 : 10, 15 : 12), prowadząc wyraźnie przez całe spotkanie.

W kolejnym meczu przeciwnikiem była reprezentacja Zespołu Szkół nr 4 (Ekonomik). Po bardzo dobrej grze, szczegółnie w pierwszym, zaciętym secie Nasze reprezentantki przegrały 0 : 2 (13 : 15, 10 : 15).

   Ostatnim przeciwnikiem w turnieju był faworyt grupy reprezentacja I LO. I z tym przeciwnikiem Nasza drużyna dzielnie walczyła szczególnie w I secie ostatecznie przegrywając 0 : 2 (12 : 15, 9 : 15), a reprezentacja I LO awansowała do finału, gdzie musiała jednak uznać wyższość reprezentacji II LO, która zdobyła Mistrzostwo powiatu i awansowała do etapu rejonowego Licealiady.

 

    Nasza dryżyna wystąpiła w składzie: Paulina Dedo, Angelika Pisowicz, Gabriela Krzeszowska, Monika Stachoń, Sylwia Rogala wszystkie z klasy 2 Tfo, Karolina Tokarczyk z klasy 4 Tf, Aleksandra Waśko z klasy 1 Ts i Mariola Szczurek z klasy 3 Ts.

<<FOTOGALERIA>>