04 Marzec 2024
Nasze kierunki w roku szkolnym 2021/22

Powiększ zdjęcie


Nawigacja
Strona główna

O zespole szkół

Patron szkoły
Deklaracja dostępności

ZSUiS - opisy zawodów

REKRUTACJA

Programy szkolne

Szkolne informacje

KURSY CKZ

Plan rozwoju ZSUiS

Z życia szkoły

OFERTA PRAKTYK

Informacje dla rodziców

PLAN LEKCJI

Wykaz podręczników na rok szkolny 2021/2022

Egzamin maturalny i zawodowy 2021

ZDALNE NAUCZANIE

Sukcesy uczniów

Zastępstwa

RODO


Do pobrania

Biblioteka

Pedagog

Kontakt

Galeria zdjęć

Szukaj

Inne strony

Wiadomości archiwalne

Dla nauczycieli

Informacje dla absolwentów
Pogoda
Bardo dobry występ Naszych siatkarek
Bardo dobry występ Naszych siatkarek

    Siatkarki reprezentujące Naszą szkołę w Mistrzostwach powiatu szkół ponadgimnazjalnych po bardzo dobrej grze zająły V miejsce.

Dnia 4 grudnia 2013r. na obiektach I i II LO odbyły się Mistrzostwa powiatu w siatkówce dziewcząt. W zawodach wzięło udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy, których zwycięzcy awansowali do finału.

Reprezentacja naszej Szkoły pierwszy mecz rozegrała z drużyną Zespołu Szkół nr 3 (Chemik) i nieoczekiwanie odniosła zwycięstwo 2 : 0 (15 : 10, 15 : 12), prowadząc wyraźnie przez całe spotkanie.

W kolejnym meczu przeciwnikiem była reprezentacja Zespołu Szkół nr 4 (Ekonomik). Po bardzo dobrej grze, szczegółnie w pierwszym, zaciętym secie Nasze reprezentantki przegrały 0 : 2 (13 : 15, 10 : 15).

   Ostatnim przeciwnikiem w turnieju był faworyt grupy reprezentacja I LO. I z tym przeciwnikiem Nasza drużyna dzielnie walczyła szczególnie w I secie ostatecznie przegrywając 0 : 2 (12 : 15, 9 : 15), a reprezentacja I LO awansowała do finału, gdzie musiała jednak uznać wyższość reprezentacji II LO, która zdobyła Mistrzostwo powiatu i awansowała do etapu rejonowego Licealiady.

 

    Nasza dryżyna wystąpiła w składzie: Paulina Dedo, Angelika Pisowicz, Gabriela Krzeszowska, Monika Stachoń, Sylwia Rogala wszystkie z klasy 2 Tfo, Karolina Tokarczyk z klasy 4 Tf, Aleksandra Waśko z klasy 1 Ts i Mariola Szczurek z klasy 3 Ts.

<<FOTOGALERIA>>

e-dziennik UONET+
BIP i ePUAP
progeCAD
progeCAD.pl banner
Losowa fotografia